Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 1
Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 2
Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 3
Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 4
Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 5
Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 6
Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 7
Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг — фотография 8

Власний будинок 170кв.м без комісії. Торг

Наш будинок в 28км від метро Житомирська шукає собі нових господарів, які будуть з турботою ставитись до нього та жити отримуючи задоволення від своєї покупки. Дім має бути справжньою фортецею, тому будувався з ракушняку (для екологічності, та для тепла взимку і прохолоди влітку) та лицьової цегли (для довговічності).
Як дім-фортеця він має обов'язковий атрибут - сімейне вогнище - це справжній дров'яний камін, який зігріє теплом свого полум'я, а ще підсмажить ароматний шашлик.
Фортеця має бути автономною, тому є власний водозабір з криниці та септик. А ще чудовий молодий сад з сортових дерев та кущів. І всі зібрані запаси можна зберігати в гранітному погребі.
Так як наш дім є сучасною фортецею, то він обладнаний всіма благами цивілізації за останнім словом техніки - це вбудована кухня з побутовими приладами, оптоволоконний інтернет, 2 ванних кімнати, гардеробна кімната, 3 спальні, 2 вітальні, столова, а ще тепла (водяна) підлога. Все це оздоблено якісною Іспанською плиткою, Німецьким ламінатом, буковими сходами, і не менш якісними внутрішніми комунікаціями.
Будете любити та дбати про свій дім, - і він завжди Вас зустріне й захистить від життєвих та погодних незгод!
Опубликовано: Сегодня 10:02 Просмотров: 11