Осушувач повітря Maxton MX-12s WiFi. Осушитель воздуха. З іонізатором
Осушувач повітря Maxton MX-12s WiFi. Осушитель воздуха. З іонізатором
Осушувач повітря Maxton MX-12s WiFi. Осушитель воздуха. З іонізатором

Осушувач повітря Maxton MX-12s WiFi. Осушитель воздуха. З іонізатором

12 950

Осушувач повітря Maxton MX-12s WiFi. Осушитель воздуха. З іонізатором та керуванням по Wi-Fi, ультратихий - вологопоглинач для боротьби з пліснявою, грибком, вологою

Опис:

Шукаєте рішення для вологості у вашому домі чи офісі? Осушувач Maxton MX-12s WiFi з дистанційним управлінням є вашим вірним помічником. Ця техніка швидко знижує рівень вологості до оптимальних значень (40-60%) і надійно утримує його відхилення від заданого показника.

Осушувач Maxton MX-12s WiFi з дистанційним управлінням допомагає запобігти розвитку цвілі, грибка та інших шкідливих мікроорганізмів, не допускає утворення конденсату на вікнах та інших прохолодних поверхнях, захищає меблі та обладнання від псування та створює приємний і здоровий мікроклімат для людей. Крім того, осушувач Maxton MX-12s WiFi іонізує простір, що допомагає зробити повітря чистішим і свіжішим.

Технологія дистанційного управління дозволяє вам контролювати рівень вологості та режими роботи осушувача з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету. Осушувач Maxton MX-12s WiFi з дистанційним управлінням є надійним і ефективним рішенням для підтримання комфортної вологості в вашому житловому чи робочому приміщенні.

Тип осушувача Компресорний
Продуктивність, л/добу 12
Повітряний потік (м3 / год) 120
Робочий діапазон (t °C) 5-38
Діапазон, вологость (% RH) 30-80
Площа приміщення, (м2) 35
Максимальна потужність (Вт) 215
РІвень шуму (дБ) 38
Резервуар для води, Л 2
Гарантія, місяців 36
Стан Новий з гарантією
Вбудоване додаткове керування по Wi-Fi Так
Функції: автоматичний перезапуск, регульований рівень осушення, автоматичне розморожування, автоматичне регулювання зволоження, автоматичне відключення, індикатор повного заповнення бака, зовнішнє підключення каналізації, світлодіодний дисплей, знімний резервуар для води, знімний багаторазовий повітряний фільтр
Осушитель Maxton MX-12s WiFi с и ионизацией - для борьбы с плесенью, грибком, высокой влажностю, повышенной влажностю в помещении.