Осушувач повітря Aircond D-12L. Осушитель воздуха. Вологопоглинач
Осушувач повітря Aircond D-12L. Осушитель воздуха. Вологопоглинач

Осушувач повітря Aircond D-12L. Осушитель воздуха. Вологопоглинач

11 750

Представляємо вам Aircond D-12L - осушувач повітря з функцією іонізації від відомого бренду AIRCOND! Цей кліматичний прилад компресорного типу здатний швидко та ефективно забрати зайву вологу з повітря (до 12 літрів за добу) та наповнити його негативними іонами. Aircond D-12L підходить для квадратур від 4 до 35 м2 та здатний підтримувати здоровий мікроклімат при температурі 5-35°C.

Цей осушувач повітря вирішує низку проблем: зберігає здорове середовище, зменшує ризик появи цвілі, грибка, забезпечує захист дерев'яних виробів та металевих покриттів від корозії, а також зберігає зовнішню привабливість меблів та інших елементів обстановки. Крім того, він зменшує час висихання речей після прання та після готування, збирання тощо.

Отже, Aircond D-12L - це 100% захист від підвищеної вологості! Підходить для будинків/квартир, бутіків, ресторанів, готельних номерів, офісів, салонів краси та інших закладів.

Тип осушувача Компресорний
Продуктивність, л/добу 12
Повітряний потік (м3 / год) 120
Робочий діапазон (t °C) 5-38
Діапазон, вологость (% RH) 30-70
Площа приміщення, (м2) 35
Максимальна потужність (Вт) 190
РІвень шуму (дБ) 38
Резервуар для води, Л 2,5
Гарантія, місяців 36
Стан Новий з гарантією
Функції Aircond D-12L: Комфортний режим, сушіння білизни, робота по заданому рівню вологості, регулювання швидкості вентилятора, таймер, блокування панелі керування, автоматичне відключення по заповенню баку, автоматичне розморожування під час роботи в холодних приміщеннях.
Осушитель воздуха.