Осушувач повітря Aircond A-30L. Осушитель воздуха. З іонізатором
Осушувач повітря Aircond A-30L. Осушитель воздуха. З іонізатором

Осушувач повітря Aircond A-30L. Осушитель воздуха. З іонізатором

14 950

Осушувач з іонізатором повітря Aircond D-30L - це розумний кліматичний прилад від української торгової марки AIRCOND. Він ефективно знижує вологість у приміщенні, очищає повітря від забруднень та насичує простір негативними іонами. Ця модель осушує повітря до 30 літрів конденсату за добу (при t = 30 ° C; RH = 80%) та обробляє близько 190 кубометрів повітря на годину. Осушувач збільшує кількість "легких" іонів та чистить потік від різних забруднень за допомогою фільтру-сітки. Він дуже економічний (415 Вт/год) та практично безшумний (43 дБ).

Використання осушувача з іонізатором повітря Aircond D-30L підтримує здоровий мікроклімат та унеможливлює поширення вологи, отруйних утворень та важкого запаху в приміщенні. Його можна використовувати в приватних будинках, квартирах, а також в публічних закладах, таких як ресторани, спортивні зали, офіси, магазини, розважальні клуби, салони краси, майстерні, лабораторії, бібліотеки, готелі тощо. Однак, варто звернути увагу, що площа приміщення не повинна перевищувати 70 м2, а осушувач може експлуатуватися при температурі від 5 до 35 °C та відносній вологості від 30 до 80%.

Тип осушувача Компресорний
Продуктивність, л/добу 30
Повітряний потік (м3 / год) 190
Робочий діапазон (t °C) 5-38
Діапазон, вологость (% RH) 30-70
Площа приміщення, (м2) 65
Максимальна потужність (Вт) 415
РІвень шуму (дБ) 45
Резервуар для води, Л 5
Гарантія, місяців 36
Стан Новий з гарантією
Функції Aircond A-30L: Комфортний режим, сушіння білизни, робота по заданому рівню вологості, регулювання швидкості вентилятора, таймер, іонізація, автоматичне відключення по заповенню баку, автоматичне розморожування під час роботи в холодних приміщеннях.
Осушитель воздуха.