Касети для розсади ROKO - хіт 2023 року - оптові ціни, щоденна відправ

Касети для розсади ROKO - хіт 2023 року - оптові ціни, щоденна відправ

23

Професійні (європейська якість) касети для розсади оптом у широкому асортименті представлені в агромагазині Gorshok.Shop. Касети ROKO з Польщі виготовлені з якісного полістеролу різної товщини. Ці вироби більш довговічні, ніж їх aнaлoги з ПВХ, не ламаються, витримують обробки і миття щіткою. Надійна конструкція із зміцненими бортиками полегшує процес переноски лотків.

Gorshok.Shop пропонує суттєві знижки на касети для розсади торгової марки ROKO. Ці контейнери для розсади стануть справжнім хітом 2023 року серед квітникарів та огородників України.

Для автоматизації висіву насіння у контейнери ROKO Gorshok.Shop може запропонувати касетні сівалки механічні (сівалки точного висіву) - 54, 96, 160, 260 осередків. У стислі терміни ручна сівалка дає змогу заготовити розсаду, призначену для кількох гектарів землі, чого неможливо зробити руками!

Касети для розсади, касетні сівалки механічні (сівалки точного висіву) та ще багато різних аксесуарів для рослин та квітів представлено на полицях інтернет-магазину Gorshok.Shop. Щоденна відправка товару у всі куточки України!
Тел.: (068) 378-10-50, (050) 708-21-51.

Дополнительная информация на сайте gorshok.shop