Дропшиппінг Чаї та збори, Лікарські трави, плоди, насіння, ягоди, кора

Дропшиппінг Чаї та збори, Лікарські трави, плоди, насіння, ягоди, кора

15 000

Компанія «
Здоров'я Карпат
» пропонує дропшиппінг співпрацю всім, у кого є мета почати продавати товари через інтернет або розширити асортимент свого інтернет магазину, не вкладаючи при цьому гроші в товар, склад, вантажника, авто і т. д. Це не вимагає абсолютно ніяких грошових вкладів!!!

Як ми бачимо співпрацю з дропшиппінгу Україна 

1 покупець замовляє у вас товар;

2 ви відправляєте нам дані, що і куди відправити ;

3 ми відправляємо замовлення безпосередньо вашому покупцеві;

4 ми отримуємо післяплату і відправляємо вам ваш заробіток.
 

Якщо ми ваші дропшиппинг постачальники для інтернет магазину то :
· ви не платите за оренду складу;
· ви не витрачаєте гроші на пакувальні матеріали (скотч,плівка,картонні ящики)
· ви не платите зарплату комірникам і вантажникам;
· ви не витрачаєте час,нерви і гроші на оформлення ТТН (товарно транспортних накладних);
· ви не тримаєте робочий автомобіль;
· ви не витрачаєте час і гроші на поїздку на перевізника для відправки замовлень.
· ви не їздите на перевізника за отриманням накладених платежів (повернення грошей)
Все це обов'язково потрібно робити для того, щоб продавати в інтернеті і ніяк не можна викинути жодного пункту , але ― все це ми робимо за вас ! Вам залишається тільки відповідати на дзвінки приймати замовлення через корзину і надсилати їх нам.

Що конкретно ми пропонуємо ― дропшиппінг постачальники україна ?
YML посилання для автоматичного завантаження всіх наших товарів до вас на сайт
Щоденні відправлення
Відправлення у день замовлення
Відправлення товару післяплатою
Виставлення рахунок фактури для оплати за безготівковим розрахунком з ПДВ (сплачуєте ви або ваш клієнт)
Регулярне оновлення прайсів з залишками
Фіксовані ціни в гривні на більшість товарів
Оптові(мінімальні) ціни на всі групи товарів
Все, що потрібно, щоб почати співпрацювати з нами це:

1. Комп'ютер.
2. Інтернет магазин.(будь-який інший інтернет ресурс - дошка оголошень,сайти аукціони)
3. Мобільний телефон.
4. Бажання продавати .
5. Написати нам прямо зараз і почати заробляти.

Постачальники по системі дропшиппінг україна. Хто вони? Як це працює? З чого почати? Докладно

        Дропшиппінгом (Dropshipping ― англ.) називають продаж товару, за якою МИ (оптові дропшиппінг постачальники) самі займаємося зберіганням, пакуванням і відправкою замовлень безпосередньо вашим покупцям.Такий спосіб буде цікавий вам, як власникові інтернет-магазину. Ви замовляєте тільки той асортимент продукції, на який вже є замовлення.
У вас повністю зникає необхідність зберігати товари у себе і бігати на нову пошту для відправки товару та отримання накладених платежів. Такий формат роботи інтернет-магазинів дає вам можливість позбутися від цілого ряду проблем, що хвилюють більшість сучасних підприємців.
У світі існує величезна кількість країн, де бізнесмени співпрацюють з постачальниками, які пропонують систему прямих відвантажень.Україна тому не виняток.Система дає ряд переваг, які в найкоротші терміни виведуть вас на гідний рівень. Зараз продавати товари за партнерською програмою ― дропшиппінгом по Україні стало дуже просто,і не важливо де ви в Києві,Харкові,Одесі. Для цього потрібно лише ваше бажання процвітати, економити і поставляти покупцям якісний товар.
Тепер у вас є можливість економити бюджет вашої організації і свій особистий час. Ми зарекомендували себе як надійні постачальники по дропшипінгу в Україні .Відправка замовлення відбувається в день подачі вашої заявки.Опт у нас починається від 1од. 

Приступити до співпраці за системою прямих поставок з нашою організацією можна прямо зараз. Ви отримуєте від нас список всіх товарів, наявних на наших складах(у вигляді YML посилання).Він буде укомплектований актуальними цінами ,наявністю на складі,описом і картинками. Товари вже будуть розкладені по групах. Від вас потрібно лише завантажити посилання на ваш сайт .Покупці будуть відвідувати ваш інтернет-магазин і легко купувати необхідні товари.

Далі вам варто лише отримати від клієнта оплату і відразу ж оцінити очевидні переваги системи прямих продажів, а саме ― відправити замовлення на ці товари до нас на пошту в зручній для вас формі. В той же день ми відправляємо замовлення та надішлемо вам ТТН (номер декларації), а ви відправляєте його покупцеві.
Почати інтернет бізнес з нами – це дійсно просто і ви можете почати прямо зараз

Ваш заробіток за проданий товар «Здоров'я Карпат» відправляє вам на банківську карту. Ми працюємо накладеним платежем і за безготівковим розрахунком з ПДВ або без ПДВ. Саме з цієї причини наша компанія – дуже зручний дропшиппинг постачальник.

Ви будете в змозі конкурувати з тими фірмами, які не перший рік успішно продають товар через інтернет. Здавалося б, що вже неможливо. Однак співпрацю з нашою організацією дозволить вам бути конкурентоспроможними.Якщо ви читаєте цю статтю в інтернеті ,то ви знайшли сайт компанії дропшиппинг-постачальника Україні.Так,трохи не забув, асортимент наших товарів становить 5000 одиниць і постійно поповнюється!

Реалізація товару шляхом прямих продажів показує свою високу ефективність. У даний момент Український ринок практично вільний. Співпрацюючи з нами, ви будете одним з перших, хто оцінить реальні переваги дропшиппинга. Все, що вам потрібно для роботи – це комп'ютер та інтернет для розміщення товару.
Звернутися до нас ви можете будь-яким зручним для вас чином. Заявки приймаються по телефону, електронної пошти та інших засобів комунікації. Підкоріть хвилю успіху і відправте заявку на співпрацю з компанією «Здоров'я Карпат» прямо зараз!