Блоки будівельні. Найнижчі ціни

Блоки будівельні. Найнижчі ціни
Блоки будівельні. Найнижчі ціни
Блоки будівельні. Найнижчі ціни
Блоки будівельні. Найнижчі ціни
Блоки будівельні. Найнижчі ціни
Блоки будівельні. Найнижчі ціни
Блоки будівельні. Найнижчі ціни
Блоки будівельні. Найнижчі ціни

Пропонуємо вібропресовані блоки з гранітного відсіву
різних типів та розмірів за цінами від виробника.

Наші блоки є хорошим замінником цегли. За допомогою них ви пришвидшуєте процес кладки стін, заливання фундаменту чи армованого поясу на будівництві, а також ви економите кількість будівельного розчину. З наших блоків стіни підіймаються швидко, бетонний фундамент є рівненький та міцний, перестінки також рівні з обох боків і не потребують багато затрат на стінове покриття.
Тобто за допомогою нашого товару ви економите будівельні матеріали, свій особистий час та фінанси (що є надважливо в теперішньому сьогоденні).
Наші стінові блоки використовуються не лише для будівництва будинків, а й холодних підвалів, складів, гаражів, підсобок, вигрібних ям, тощо.
Ціни у нас завжди найнижчі, тому що ми самі займаємося виготовленням всього асортименту блоків і підтримуємо високу якість виробів.
Наші бетонні блоки відрізняються довговічністю, стійкістю до ударів та впливу природних явищ, тому вони стануть безпрограшним вкладенням в будь-яке будівництво. Крім іншого, вони пустотілі, що значно знижує вагу конструкції та створює додаткову теплоізоляцію та звукоізоляцію.
В нашому асортименті:
- стінові блоки з дном (з закритими трьома отворами)(19Х19Х39),
- стінові блоки без дна (зі сквозними отворами) (19Х19Х39),
- стінові блоки з дном (з закритими двома отворами) (19Х19Х39),
- перестіночні блоки (19Х9Х39),
- перестіночні блоки (19Х12Х39),
- опалубні блоки (19Х19Х39),
- опалубні блоки (19Х29Х39).

Ще можемо вам запропонувати, доставити разом із блоками, цемент виробництва Івано-Франківського заводу мішками по 50 кг та цемент виробництва Здолбунівського заводу мішками по 25 кг.

Доставку та розвантаження робимо автомобілями, оснащеними краном-маніпулятором (тобто вам не потрібно розвантажувати вручну).

Для оптових покупців існує гнучка система знижок.

Також ми готові заключити довготривалі договора на постачання нашої продукції з будівельниками, будівельними фірмами, підприємцями.

Дякуючи великій складській території, ми можемо запропонувати вам ще одну вигідну пропозицію - зафіксувати ціну блоків - оплатити сьогодні, а забрати, коли вам зручно. І не залежно від коливання цін ви отримаєте свій товар по тій ціні, яку оплатили.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном (095)1485533

Пожаловаться