Акумуляторна батарея Volta Polska AGM VP 65 Ah 12V
Акумуляторна батарея Volta Polska AGM VP 65 Ah 12V
Акумуляторна батарея Volta Polska AGM VP 65 Ah 12V

Акумуляторна батарея Volta Polska AGM VP 65 Ah 12V

7 450

Бренд акумуляторів з Польщі Volt Polska розробив та випустив на ринок AGM накопичувач ємністю 65 А/год з номінальним значенням напруги у 12 В. Особливості технології полягають в знерухомленні рідкого електроліту за допомогою силіконового загущувача. Таким чином, суміш перебуває у в’язкому стані. Рекомбінація іонів кисню та водню (ступінь сягає 99,9%) перетворює гази на воду. Отже, акумуляторна батарея:

не потребує додавання води, є не обслуговуваною;
не виділяє шкідливі речовини в атмосферу;
безпечна для роботи в приміщеннях, де знаходяться люди;
запобігає витіканню електроліту в разі пошкодження корпусу.

Розрахована на два режими роботи. Переважний – буферний, термін експлуатації, в залежності від умов, сягає 5-10 років. Циклічний – забезпечує 450 циклів відновлення ємності після глибокого розряду (до 10,5 В). Має високу стійкість до вібраційних навантажень.

Робочий діапазон температур знаходиться в межах від -25 С до +50 С. Оптимальний температурний режим +20…+25 С. Не бажано припускатися зменшення заряду нижче 30% від номінального. Слід берегти від прямого нагрівання. Для заряду АКБ доцільно використовувати спеціальний зарядний пристрій.

Галузі застосування акумулятора надзвичайно численні. Забезпечення електроенергією електричних моторів транспортних засобів (автомобілі, човни, кари, інвалідні візки тощо), робота в системах гідро-, вітро- та сонячної енергогенерації, системи охорони та раннього сповіщення, безперебійне та резервне живлення, аварійне енергозабезпечення, медичне, промислове та телекомунікаційне обладнання – далеко не повний перелік сфер використання пристрою.

Корпус герметичний, виготовлений зі стійкого до пошкоджень та термічного впливу пластику. Розміри 176х167х347 мм при вазі 18.6 кг. Встановлюється в необхідному положенні (горизонтальному, вертикальному, під кутом), окрім спирання на верхню кришку. Батарея має з’єднання стандарту М6. Обладнана ручкою для перенесення.

Виробництво моделі зосереджене у Китаї. Гарантійний термін роботи складає 1 рік.